Hundreds of job offers

Job Offers

Contact Us

Coberon Chronos ailesinin hızla gelişen üyelerinden birisi olan Chronos Türkiye olarak, 2005 yılından bu yana uzman kadromuzla İstanbul konumlu ofisimiz üzerinden, Türkiye’deki müşterilerimize Orta ve Üst Düzey Seçme & Yerleştirme, Bordrolama, Yönetici Seviyeleri Pazar Araştırması, Outplacement ve Koçluk hizmetleri sunmaktayız.

Müşteriye özel çözüm üretme anlayışımızla, uluslararası pazarda kazandığımız deneyimi yerel pazar bilgileri ile bütünleştirmekte ve müşterilerimize yerel koşullara uygun, uzun vadeli ve etkin danışmanlık çözümleri sunmaktayız. Chronos Türkiye olarak yeni teknolojilerden ve işe alım yöntemlerinden yararlanarak, müşterilerimiz için en isabetli sonuçları sunmayı amaçlayan, ileri görüşlü ve esnek danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.

Maksimum doğruluk ve dürüstlük ile sunduğumuz yüksek kaliteli ve müşteriye özel hizmet yaklaşımımızın yanı sıra, müşterilerimizin ve adayların ihtiyaçlarına gösterdiğimiz yakın ilgi ile de gurur duyuyor, bu anlamda sektörde tek olduğumuza inanıyoruz. Bu titiz yaklaşımımız sonucu, en yüksek müşteri ve aday memnuniyetini de elde ediyoruz.

Address
Kozyatağı Mahallesi,
Çardak Sokak Şaşmaz Sitesi B1 Blok No:2 D:9,
34742 Kadıköy/İstanbul,
Turkey
Call
+90 216 358 31 00
Email
turkiye@chronosconsulting.com

HAVE A QUESTION?

CONTACT US