Job Title

Sharepoint Developer Budapest

  • Position:
  • Salary:
  • Location: , Budapest
  • Job ID: 12683
  • Applications: 0

Job Description

A Chronos Systems Kft. fejlesztői csapatának tagjaként a pozícióhoz kapcsolódó projekt feladatok:

  • Sharepoint-alapú egyedi megoldásokhoz interfészek és módosítási fejlesztések elvégzése egy kiemelt magyarországi ügyfelünknél lévő, egyedi IT fejlesztési projekt keretében.
  • A fejlesztés az üzleti és IT osztály által egyeztetett és konkrét specifikációk alapján történik.
  • Fejlesztés dokumentálása.
  • Specifikációs módosítások fejlesztési lekövetése (amennyiben előfordul).
  • A projekt és fejlesztés kb.10-11 hónapra tervezett tesztelésekkel és esetleges módosítási kérések kalkulálásával.

Elvárások (Requirements):

  • Sharepoint területen fejlesztői tapasztalat
  • C# ismeret és tapasztalat
  • Visual Studio ismeret (SharePoint solution és/vagy app fejlesztés)
  • Verziókezelő rendszerek használatában tapasztalat
  • Nyelvtudás nem feltétel
  • Tudj önállóan magabiztosan dolgozni fejlesztési specifikáció alapján
  • Minimum 3-4 éves szakmai tapasztalat
  • Min. középfokú végzettség
  • Erős kommunikációs képesség

Előny jelent:

  • JavaScript, CSS, MS SQL, SharePoint Managemenet Shell tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség előny, de hiánya nem kizáró ok több éves és referenciával rendelkező munkatapasztalattal
  • Jó kommunikációs képesség
  • megoldásokra összpontosító és törekvő hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Projekt-alapú szerződéses jogviszony (T/M freelancer contractor),
  • Választható határozott idejű munkaviszony teljes munkaidőre (Temp-to-Perm opcióval).
  • Versenyképes kompenzáció.
  • Szakmai fejlődés biztosító projekt, egyedi projekt-referencia lehetőséget adva.
  • Támogató csapat, jó hangulatú munkahelyi légkör.
  • Megbízható munkáltató és szerződő (illetve hosszútávon meglévő és folyamatosan növekvő stabil ügyfélkörrel).
  • Modern munkakörnyezet (onsite munkavégzés).
  • Szakmai előrelépés, fejlődés.

Miért érdemes velünk dolgozni:

  • mert mi számíthatunk egymásra, szakmai és emberi közösséget alkotunk,
  • nálunk az emberi kapcsolatok különösen fontosak,
  • nyitott, közvetlen légkör és tisztelettel bánunk egymással,
  • sikereiddel, szakmai tudásoddal karrieredet folyamatosan fejlesztheti.

Munkavégzés helye: Budapest, 13. kerület, jól megközelíthető iroda.

Kezdés dátuma: kiválasztást követően projekt indulással (kb. 2020. június közepe a tervezett projekt indítás).

 Hiszünk benned, ezért felelősséggel ruházunk fel munkavégzésed során, de felhatalmazunk és számítunk az ötleteidre.

Tags:

Send CV

    By submitting this form, I declare that I have read and accepted Terms & Conditions and general Privacy Policy provided on the website. I also have read Privacy Policy relevant to the location mentioned provided by the local Chronos Consulting entity’s GDPR officer.
    I hereby consent to processing by local Chronos Consulting entities’ of my personal data contained in the form above and other submitted documents, for the purposes of use in ongoing and future recruitment processes carried out by Chronos Consulting accordingly to the local law of data protection.

    HAVE A QUESTION?

    CONTACT US