Job Title

SAP FICO Consultant

  • Position:
  • Salary:
  • Location: , Warsaw
  • Job ID: 03076
  • Applications: 0

Job Description

Dla naszego klienta globalnej firmy z branży produkcyjnej poszukujemy:

SAP CO FI Consultant

Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy

Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o stabilnej pozycji na rynku,

Międzynarodowe środowisko oraz praca w przyjaznej atmosferze,

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz niezbędne narzędzia pracy,

Atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe benefity pozapłacowe,

Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach z wykorzystaniem nowoczesnych technologii,

Stałe podnoszenie umiejętności i kompetencji funkcyjnych i przywódczych w ramach programów rozwojowych w firmie.

Zakres obowiązków

Przyjmowanie i realizowanie zgłoszeń w systemie SAP w obszarze finansów (moduł controllingu),

Zbieranie wymagań funkcjonalnych, prototypowanie rozwiązania, konfiguracja i testy SAP Finance zgodnie procedurami wewnętrznymi,
Konfiguracja systemu SAP w obszarze SAP CO (szczególnie COPA),
Szkolenie użytkowników końcowych oraz przygotowywanie dokumentacji projektowej,
Pomoc użytkownikom – odpowiadanie na zapytania, rozwiązywanie problemów (na miejscu i zdalnie)
Realizacja zadań zleconych przez lidera technicznego obszaru.
Poszukiwane kompetencje

Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub ekonomicznym,

Minimum 2 lat doświadczenia w pracy na stanowisku Konsultanta SAP w obszarze FI, CO,

Bardzo dobra znajomość systemu SAP i jego modułów CO i FI,

Biegła znajomość języka angielskiego,

Zorientowanie na klienta oraz wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne,

Wysokie umiejętności analityczne i organizacyjne,

Umiejętność pracy w międzynarodowych zespołach,

Dobra organizacja czasu pracy i terminowość.

Tags:

Send CV

    By submitting this form, I declare that I have read and accepted Terms & Conditions and general Privacy Policy provided on the website. I also have read Privacy Policy relevant to the location mentioned provided by the local Chronos Consulting entity’s GDPR officer.
    I hereby consent to processing by local Chronos Consulting entities’ of my personal data contained in the form above and other submitted documents, for the purposes of use in ongoing and future recruitment processes carried out by Chronos Consulting accordingly to the local law of data protection.

    HAVE A QUESTION?

    CONTACT US