Job Title

Business Analyst (Finance Reporting, ERP)

  • Position:
  • Salary:
  • Location: , Veresegyház
  • Job ID: 02925
  • Applications: 0
Required Skills:

Job Description

Location: Hungary; Veresegyház

Coberon Chronos is looking for an experienced Business Analyst due to a just opened Energy Services
sector client in Hungary. This is a long-term career opportunity requires fluent Hungarian and
advanced English skills.
Essential Responsibilities:
Ami Rád vár:
Az ERP Finance csapat tagjaként a pozíció feladatai:
 A Finance csapat tagjaként támogatod a pénzügyi elemzési feladatok és probléma
felderítések végzését a pénzügyi vállalatirányítási rendszerben. Költséganalízis.
 Teljes pénzügyi folyamatok megismerése és átlátása (usage variancia analysis, kiugró értékek
vizsgálata, egyeztetni a business planning csapattal).
 ERP Finance csapat részeként a szükséges adat lekérdezések megírása (SQL) , kisebb
adatbázis összeállítása az Oracle alapú vállalatirányítási rendszerben. Megfelelő technikai
tapasztalattal akár kisebb feldolgozói programok írása az adatok gyorsabb, további
feldolgozásához.
 Támogatod a folyamatokban résztvevő csapatokat globális szinten.
 Közvetlen riportolás a lokális pénzügyi vezető felé.
 Segítséget nyújtasz az új folyamatok, rendszerek sikeres bevezetésében.

Qualifications/Requirements:
Amit várunk Tőled:
 Ismerd az MS Office programokat (elsősorban MS Excel, előny az Access is)
 SQL lekérdezések írásában szerzett gyakorlat
 Magabiztosan használd az angol nyelvet a magyar nyelv mellett
 Tudj csapatban és önállóan is dolgozni
 Erős kommunikációs képesség

Desired Characteristics/Skills:
Előny:
 Vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat (pl.Oracle vagy SAP)
 Felsőfokú végzettség előny
 Második beszélt nyelv előny
 Korábban betöltött pozíciók lehetnek: a Business Analyst vagy Reporting Specialista
vagy ERP Reporting Developer.

Amit mi kínálunk /What we can offer you:
 Munkavégzés a veresegyházi irodában.
 Modern munkakörnyezet (Best Office Award 2015): sportolási lehetősége: fitness terem,
sportpálya, szauna; étterem és orvosi szolgáltatások; családbarát szolgáltatások (családbarát
szoba, kismama mentoring, rugalmas munkaszervezés, nyári gyermektáborok), egyéb, a
mindennapjaidat megkönnyítő helybe hozott szolgáltatások (pl. posta, banki és biztosítási
tanácsadás, színház- és koncertjegy értékesítés).
 Szakmai előrelépés, fejlődés.
 Hosszú távú karrierlehetőség.
 Rugalmas munkaidő (Home office lehetőség megbeszélés szerint).
Hiszünk benned, ezért felelősséggel ruházunk fel munkavégzésed során, de felhatalmazunk
és számítunk az ötleteidre.

Tags:

Send CV

    By submitting this form, I declare that I have read and accepted Terms & Conditions and general Privacy Policy provided on the website. I also have read Privacy Policy relevant to the location mentioned provided by the local Chronos Consulting entity’s GDPR officer.
    I hereby consent to processing by local Chronos Consulting entities’ of my personal data contained in the form above and other submitted documents, for the purposes of use in ongoing and future recruitment processes carried out by Chronos Consulting accordingly to the local law of data protection.

    HAVE A QUESTION?

    CONTACT US