Konstruktor elektronik, Poland

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, producenta wysokiej klasy sprzętu mechanicznego i elektronicznego, poszukujemy osób na stanowisko:

KONSTRUKTOR ELEKTRONIK

w dziale R&D

Praca w Łodzi

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie urządzeń elektronicznych, również aplikacji bateryjnych

  • Udział w pracach projektowych elektronicznej aparatury pomiarowej, interfejsów oraz  urządzeń do transmisji danych

  • Udział w procesie badań i walidacji projektu

  • Udział we wdrażaniu wyrobu do produkcji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Doświadczenie w zakresie projektowania układów analogowych,  cyfrowych, mikroprocesorowych, mieszanych

  • Doświadczenie w projektowaniu obwodów drukowanych PCB (Altium Designer)

  • Praktyczna umiejętność budowy i montażu prototypów, uruchamiania, badania, usuwania błędów

  • Umiejętność korzystania z aparatury kontrolno-pomiarowej

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Umiejętność opracowywania dokumentacji technicznych i korzystania z systemu  kontroli wersji (SVN) oraz narzędzi wspierających zarządzanie projektami

  • Znajomość programów do symulacji – LTSpice, Spice

  • Znajomość zagadnień EMC

Oferta:

  • Zatrudnienie w dużej, stabilnej organizacji o międzynarodowym zasięgu, możliwość zdobycia doświadczenia, podnoszenia kwalifikacji zawodowych, szkoleń oraz pracę w atmosferze sprzyjającej działaniu

  • Elastyczny czas pracy (praca w zakresie godzin 7-18)

  • Prywatna opieka zdrowotna, pakiety funduszu socjalnego

  • Stanowisko pracy w 2-3 osobowych pokojach, duże biurko, 2 monitory, szybki laptop z dyskiem SSD, możliwość specyfikowania nowoczesnego sprzętu

  • Praca w niewielkich zespołach dająca wpływ na kierunek rozwoju projektu oraz możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Coberon Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Iwonickiej 37, 00-924 Warszawa, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z Coberon Sp. z o.o. oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."