Kierownik Działu Obsługi Inwestycji, Poland

Dla Naszego Klienta, lidera z branży teletechnicznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Działu Obsługi Inwestycji

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:

  • Rozwój sprzedaży w segmencie inwestycyjnym

  • Kompleksowa obsługa inwestycji począwszy od stworzenia koncepcji, po jej finalizację

  • Aktywne poszukiwanie partnerów biznesowych (np. biur projektowych, podwykonawców)

  • Analiza rynku inwestycji na terenie całego kraju

  • Rozwój trwałych relacji biznesowych z Klientami

  • Aktywne wsparcie Klientów w bieżących zapytaniach dotyczących oferowanego asortymentu

  • Proaktywna postawa, przyczyniająca się do realizacji założonych zadań

  • Negocjowanie warunków umów

  • Realizacja przyjętej polityki handlowej i marketingowej firmy

  • Sporządzanie projektów, technicznych opisów oraz ofert handlowych

  • Współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym w analogicznym dziale

  • Minimum 3 lata doświadczenia w sprzedaży artykułów w branży teletechnicznej

  • Znajomość technik sprzedaży oraz technik marketingowych

  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne bądź ekonomiczne)

  • Umiejętność efektywnego planowania czasu pracy

  • Gotowość do odbywania podróży służbowych

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Mile widziane: kurs projektanta SSP, kurs dotyczący projektowania bądź instalacji i konserwowania DSO

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Premie indywidualne i działowe uzależnione od wyników

  • Swobodę w doborze narzędzi do realizacji przewidzianych zadań

  • Niezbędne narzędzia do pracy (telefon, laptop, samochód służbowy)

  • Pracę w zespole profesjonalistów

  • Przejrzystą ścieżkę rozwoju

  • Przyjazną atmosferę w miejscu pracy

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.