Specjalista ds. eksportu, Poland

Specjalista ds. eksportu

Miejsce Pracy: Warszawa

Główne obowiązki:

Nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji handlowych
Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
Prowadzenie rozmów handlowych i negocjacji
Przygotowywanie oraz prezentacja ofert
Realizacja założonych planów sprzedażowych
Raportowanie wyników
Udział w targach i spotkaniach z klientami
Kształtowanie i promowanie wizerunku firmy

Wymagania:

Biegła znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny
Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej lub technicznej
Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji
Komunikatywność, umiejętność budowania trwałych relacji z klientami
Bardzo dobra organizacja pracy

Firma oferuje:

Interesującą pracę w przyjaznym środowisku
Możliwość rozwoju zawodowego i awans w ramach struktur firmy
Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.