Programista Java, Poland

Dla naszego Klienta - lidera światowego rynku usług outsourcingu naliczania wynagrodzeń i administracji kadr poszukujemy osoby na stanowisko:

PROGRAMISTA JAVA
Miejsce pracy: Warszawa

Zadania na tym stanowisku:

 Dostosowywanie różnych funkcjonalności aplikacji do potrzeb Biznesu zgodnie z przygotowaną dokumentacją
 Udział w projektach rozwoju systemów (analiza i projektowanie rozwiązań, przygotowanie dokumentacji technicznej, testowanie zmian)
 Przetwarzanie danych na potrzeby interfejsów
 Współpraca z pracownikami z innych działów dotycząca rozwoju i bieżącego utrzymania systemu.

Wymagania:

 Min. 2 lata doświadczenia w charakterze programisty JAVA
 Wykształcenie wyższe, kierunek informatyka lub pokrewne
 Odpowiedzialność za powierzone zadania, dotrzymywanie terminów
 Umiejętności analitycznego myślenia i szybkiego przyswajania wiedzy
 Otwartość, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
 Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację i czytanie dokumentacji technicznej
 Chęć pozyskania unikalnej wiedzy z zakresu projektowania systemów kadrowo-płacowych

Dodatkowym atutem będzie:

 Doświadczenie w rozwijaniu aplikacji wspierających procesy bznesowe
 Znajomość zagadnień bazodanowych, w tym przygotowania zapytań SQL oraz programowania w T-SQL,
 Znajomość narzędzi: CVS, GIT
 Znajomość SPRING, Hibernate

Firma oferuje:

 Umowę o pracę w międzynarodowej firmie
 Pracę w stabilnym zespole i uczestnictwo w międzynarodowych projektach
 Wsparcie Zespołu we wdrożeniu w nowe obowiązki
 Nowoczesne środowisko pracy, nowe biuro zlokalizowane przy stacji metra Rondo Daszyńskiego
 Poszerzenie wiedzy eksperckiej
 Dodatkowe benefity m.in. premię uznaniową, ubezpieczanie na życie, opiekę medyczną, fundusz socjalny, świeże owoce w biurze

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.