Asystent/ Młodszy Specjalista ds administracyjnych, Poland

Dla naszego międzynarodowego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent/ Młodszy Specjalista ds administracyjnych

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Opis stanowiska:

 Wsparcie w administrowaniu dokumentacją pracowniczą (akta osobowe, badania lekarskie, absencje)

 Wprowadzanie danych kadrowych i płacowych do oprogramowania

 Bieżące wsaprcie administracyjne

Wymagania:

 Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

 Doświadczenie w obsłudze kadrowo-płacowej – mile widziane

 Atutem będzie znajomość prawa pracy

 Wykształcenie min średnie np. o profilu ekonomicznym

 Dobra znajomość MS Excel

 Dobra umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracy w zespole

 Samodzielność, sumienność i dokładność

 Umiejętność identyfikowania i rozwiązywania problemów oraz pracy pod presją czasu

 Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie min. B1

Firma oferuje:

 Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

 Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia wiedzy i praktycznego doświadczenia w jednej z największych na świecie firm w obszarze outsourcingu funkcji kadrowo- płacowych

 Przyjazną atmosferę pracy

 Stałą pensję oraz benefity

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Coberon Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Iwonickiej, 00-924 Warszawa, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z Coberon Sp. z o.o. oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania"