Operations Manager, Poland

Naszym Klientem jest firma z branży opakowań (tektura falista z tworzyw sztucznych ). W związku z rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

Operations Manager

miejsce pracy: Sosnowiec

Wymagania:
  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • wykształcenie min. średnie, preferowane techniczne, mile widziana branża opakowań,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w zarządzaniu pracą podległych pracowników do kilkunastu osób
  • znajomość pakietu MS Office,
  • doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne oraz umiejętność nawiązywania relacji i zarządzania podległym zespołem,
  • bardzo dobra organizacja pracy i konsekwencja w planowaniu i osiąganiu celów,
  • umiejętność utrzymania wysokiej efektywności pracy w stresujących warunkach.
Obowiązki:
  • zarządzanie procesem produkcyjnym przy zachowaniu zgodności ze specyfikacją produktową, wymaganiami jakościowymi i wewnętrznymi procedurami firmy,
    doświadczenie z Lean Technology (mile widziane w branży opakowań z tworzyw sztucznych)
  • opracowywanie planów produkcji,
  • optymalne planowanie zapotrzebowania na odpowiednie zasoby i siły produkcyjne,
  • organizacja pracy i kompleksowe zarządzanie podległym zespołem
  • współpraca z innymi działami firmy w zakresie planowania pracy, przeglądów maszyn oraz zwiększania efektywności procesów,
  • udział w planowaniu budżetu produkcyjnego oraz odpowiedzialność za kontrolę kosztów produkcyjnych z koncentracją na realizację założonych celów sprzedażowych,
  • inicjowanie działań optymalizacyjnych w podległym obszarze,
  • tworzenie raportów, analiz, prognoz dotyczących obszaru planowania produkcji.
Firma oferuje:
  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności
  • odpowiedzialną pracę, pełną wyzwań zawodowych.