Samodzielna/y Księgowa/y, Poland

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży opakowań w związku z rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

Samodzielna/y Księgowa/y

miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki

Obowiązki:

  • przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych,

  • sporządzanie sprawozdań finansowych,

  • Zapewnienie kompletnej obsługi podatkowo-księgowej oraz sprawozdawczej firmy zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi,

  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych oraz innych analiz związanych z raportowaniem bieżącym i okresowym,

  • organizacja, monitorowanie i nadzór nad wszystkimi księgowymi aspektami działalności firmy,

  • analiza zapisów i sald kont księgowych,

  • prowadzenie ewidencji i uzgadnianie stanu środków trwałych i WNiP,

  • sporządzanie deklaracji i prowadzenie dokumentacji CIT, VAT i VAT-UE,

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, BANK),

  • rozliczanie inwestycji,

  • inne bieżące prace księgowe.

Wymagania:

  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym, samodzielnym stanowisku,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego ,

  • wykształcenie wyższe (finanse, rachunkowość, ekonomia),

  • praktyczna znajomość przepisów ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych (VAT, CIT),

  • dobra znajomość obsługi pakietu Microsoft Office – Excel,

  • dobra organizacja pracy, samodzielność, skrupulatność i dokładność,

  • znajomość programu SAP.

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku,

  • przyjazne środowisko pracy,

  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji,

  • pakiet benefitów.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Coberon Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Iwonickiej 37, 00-924 Warszawa, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z Coberon Sp. z o.o. oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."