Dyrektor Działu Technologii/Industrial Engineering Director, Poland

Dla naszego międzynarodowego Klienta z branży produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Dyrektor Działu Technologii/Industrial Engineering Director
Miejsce pracy: Rzeszów

Zadania na stanowisku:

  • Zarządzanie procesami technologicznymi zgodnie z przyjętą filozofią firmy i narzędziami Lean Manufacturing, w celu optymalizacji procesów

  • Realizacja założonych celów KPI

  • Koordynacja i ciągłe doskonalenie procesów z zakresu bezpieczeństwa i ergonomii

  • Tworzenie dokumentacji systemowej i procesowej

  • Nadzór nad parkiem maszynowym (kontrola, certyfikacja, odbiór urządzeń itp.)

  • Efektywne rozwiązywanie problemów i wdrażanie rozwiązań prewencyjnych

  • Kontrola kosztów

  • Zarządzanie podległym działem zgodnie z polityką firmy

  • Organizacja i kontrola czasu pracy podległych pracowników

  • Dbałość o bezpieczeństwo na powierzonym terenie zakładu pracy

  • Tworzenie planów szkoleniowych, mających na celu identyfikację obszarów doskonalenia każdego z pracowników

Wymagania:

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie na stanowisku dyrektora, managera działu w firmie międzynarodowej firmie produkcyjnej

  • Doświadczenie w zarządzaniu procesami i projektami produkcyjnymi

  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)

  • Znajomość procesów produkcyjnych (wtrysk,montaż)

  • Doświadczenie w pracy z narzędziami Lean Manufacturing

  • Znajomość norm ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Znajomość programu SAP

  • Doświadczenie w pracy z parkiem maszynowym

  • Biegła znajomość języka angielskiego

  • Znajomości j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem

  • Bardzo dobra znajomości pakietu MS Office

  • Wysoka kultura osobista

  • Łatwość w komunikacji i nastawienie na współpracę

  • Wysokie umiejętności analityczne

  • Nastawienie na realizację celów biznesowych

  • Otwartość na wyzwania i zmiany organizacyjne

  • Umiejętność zarządzania czasem

  • Umiejętność ustalania priorytetów, podejmowania decyzji

  • Umiejętność rozwiązywania problemów

  • Gotowość do wyjazdów służbowych

  • Prawo jazdy kat B.

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie (pakiet szkoleń)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,

  • Pakiet socjalny

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Coberon Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Iwonickiej 37, 00-924 Warszawa, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z Coberon Sp. z o.o. oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.