Specjalista ds logistyki (logistyka transportowa), Poland

Dla naszego międzynarodowego Klienta z branży produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds logistyki (logistyka transportowa)
Miejsce pracy: Rzeszów

Zadania na stanowisku:
• Współpraca z dostawcami części do produkcji
• Współpraca z firmami transportowymi
• Organizacja milk-runów
• Rozliczanie faktur za usługi transportowe
• Kontrola kosztów i wskaźników związanych z usługami transportowymi (dostawy
materiałów do produkcji)
• Współpraca z działami zaopatrzeń i magazynem materiałów produkcyjnych

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe (mile widziane: Logistyka, Ekonomia, Administracja)
• Min roczne doświadczenie w obszarze logistyki (także staże, praktyki)
• Znajomość obszaru i zagadnień logistyki
• Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
• Bardzo dobra znajomości pakietu MS Office, w tym Excela
• Wysoka komunikatywność
• Umiejętności analityczne
• Nastawienie na współpracę

Firma oferuje:
• Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w
• Premię roczną
• Dobrą atmosferę pracy

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na
przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Coberon Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Iwonickiej 37, 02-924 Warszawa, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z Coberon Sp. z o.o.oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.