Key Account Manager, Poland

Naszym klientem jest lider w produkcji opakowań przemysłowych, folii do pakowania żywności i farmaceutyków oraz folii hydroizolacyjnych z PVC poszukuje kandydatów na stanowisko:

Key Account Manager (granulaty do przemysłu)

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Region: cała Polska ( home office )

Zadania na stanowisku:

Doradztwo techniczne dla Klientów na terenie całej Polski,

Kontakt z kluczowymi dla firmy Klientami – sprzedaż do klientów z branży przemysłu elektronicznego ( kablowego, uszczelki ), meblowego, drzewnego, obuwniczego itp.

Budowanie długofalowych kontaktów z Klientami,

Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych Klientów,

Wymagania:

Wykształcenie wyższe,

Mile widziane doświadczenie w sprzedaży granulatów ( PVC, folii)itp.

Zarządzanie zespołem do dwóch osób.

Prawo jazdy kat. B,

Wysoka motywacja do pracy, nastawienie na realizację celów,

Samodzielność w działaniu.

Oferujemy:

Samodzielne stanowisko o dużej swobodzie działania,

Stabilną pracę w dużej rozwijającej się organizacji,

Motywujący system wynagradzania i niezbędne narzędzia do pracy,

Ciekawą pracę zapewniającą stały rozwój i realizację różnorodnych projektów,

Program wdrożenia w zakresie oferowanych rozwiązań.