Specjalista Logistyki Magazynowej (umowa na zastępstwo 1,5 roku), Poland

Dla naszego międzynarodowego Klienta z branży produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista Logistyki Magazynowej (umowa na zastępstwo 1,5 roku)

Miejsce pracy: Rzeszów

Zadania na stanowisku:

• Weryfikacja prawidłowości przepływów magazynowych i stanu ewidencyjnego zapasów

• Realizacja zadań dot. dystrybucji urządzeń do Klientów, dostaw do magazynu, prac

wewnątrzmagazynowych oraz dodatkowych serwisów magazynowych

• Analiza, zlecanie i rozliczanie transakcji magazynowych w SAP, Statlog i TSM

• Planowanie i przeprowadzanie inwentaryzacji w magazynie

• Koordynacja procesu opakowań zastępczych

• Współpraca z innymi centrami dystrybucyjnymi

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe (mile widziane: Logistyka, Ekonomia, Zarządzanie)

• Znajomość obszaru i zaganień logistyki

• Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym

• Mile widziana zajomość SAP i modułów SD, MM, WM

• Bardzo dobra znajomości pakietu MS Office

• Komunikatywność i nastawienie na współpracę

• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel

• Umiejętności analityczne

• Bardzo dobrych zdolności komunikacyjnych i nastawienia na współpracę

• Prawa jazdy kat. B

Firma oferuje:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Premię roczną

• Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na

przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Coberon Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

przy ul. Iwonickiej 37, 02-924 Warszawa, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z

dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie DanychOsobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z Coberon Sp. z o.o.

oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo

dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.