Przedstawiciel Handlowy HoReCa, Poland

Naszym klientem jest lider w branży opakowań zajmujący się dystrybucją opakowań jednorazowych . W związku z rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy HoReCa - Specjalista ds. sprzedaży opakowań jednorazowych
teren działania: woj. mazowieckie

Wymagania

  • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (obsługa klientów z branży lub znajomość produktu);

  • prawo jazdy kategorii B

  • wysokie umiejętności interpersonalne;

  • wysokiej motywacji do pracy i chęci osiągania ponadprzeciętnych celów;

  • umiejętności swobodnego nawiązywania kontaktów i wysokiej kultury osobistej;

  • mile widziana znajomość branży i produktów.

Obowiązki

  • aktywne pozyskiwanie nowych odbiorców oraz obsługa bieżących klientów HoReCa ( restauracje, kawiarnie, piekarnie, cukiernie, catering, instytucje, szeroko pojęta gastronomia, itp.);

  • sprzedaż opakowań jednorazowych, gastronomicznych m.in pojemniki, kubki, talerzyki it., do 350 pozycji;

  • sprzedaż opakowań premium ( kompleksowa sprzedaż );

  • tworzenie dedykowanych ofert handlowych w oparciu o analizę potrzeb klienta;

  • analiza rynku oraz monitorowanie działań konkurencji.

Oferujemy

  • współtworzenie dynamicznie rozwijającej się gałęzi firmy z olbrzymim potencjałem;

  • realne możliwości rozwoju;

  • różnorodne narzędzia motywacyjne

  • wynagrodzenie uzależnione m.in. od wyników

  • miłą atmosferę w której nie ma rotacji zespołu

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.