Key Account Manager - Industrial packaging, Poland

Dla naszego Klienta-  dystrybutor z branży  poligraficznej i opakowaniowej. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko

Key Account Manager - Industrial packaging

Opis stanowiska:

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:

  • Promowanie i wdrażanie u klientów rozwiązań optymalizujących koszt pakowania

  • Realizację celów sprzedażowych w zakresie: sprzedaży materiałów opakowaniowych oraz maszyn i urządzeń pakujących

  • Budowanie trwałych relacji z Klientami

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, minimum licencjat

  • Przynajmniej dwuletnie doświadczenie w sprzedaży:

    • materiałów opakowaniowych - w szczególności folii stretch, folii termokurczliwych POF, taśm klejących (w tym z nadrukiem)

    • opakowań z tektury falistej

    • maszyn pakujących – w szczególności owijarek

  • Szeroka sieć kontaktów handlowych

  • Doskonałe umiejętności handlowe i negocjacyjne

  • Umiejętność szybkiego uczenia się

  • Dyspozycyjność i gotowości do podróży służbowych

  • Silna orientacja na wyniki

  • Gotowość do identyfikowania i skutecznego docierania do właściwej grupy klientów

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Wysoka kultura osobista

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym

  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowę o pracę

  • Prywatną opiekę zdrowotną

  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, samochód, laptop)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim oraz klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 1001, poz.926 z póz. zm.)" na adres: dpanek@chronosconsulting.com

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.