Lider Procesów i zasobów wodnych (hydrogeolog), Poland

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, lidera w produkcji wody butelkowanej, poszukujemy osób na stanowisko:

Lider Procesów i zasobów wodnych (hydrogeolog)

Miejsce pracy: okolice Lublina

Obowiązki:

Wsparcie procesu zarządzania gospodarką wodną i ściekową

Monitorowanie eksploatacji studni

działania zapewniające ciągły dostęp do wysokiej jakości wody

Przygotowanie dokumentacji i wymaganych badań mających na celu odnawianie pozwoleń wodno-prawnych

Realizacja działań mających na celu ochronę zasobów wodnych Zakładu

Wsparcie procesów przygotowania bazy wód smakowych

Nadzór nad instalacją do mycia automatycznego CIP w celu wykonania procesów sanityzacji w obszarze instalacji wodnych i rozlewu we

współpracy z Działem Produkcji

Prowadzenie badań i kontroli, pobór próbek na zgodność z obowiązującym systemem zapewnienia i kontroli jakości

Rekomendowanie pomysłów w celu stałej optymalizacji procesów i kosztów

bieżąca współpraca z Działami Produkcji, Ochrony Środowiska, Bezpieczeństwa i Jakości w celu zapewnienia wysokich standardów pracy i

produktów

Oczekiwania:

Wykształcenia wyższego w dziedzinie hydrogeologii

Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (swobodną komunikację w mowie i piśmie)

Wiedzy z zakresu hydrogeologii i ochrony środowiska

Chęci rozwoju w dziedzinie hydrogeologii oraz poznania procesów wodnych stosowanych w międzynarodowej korporacji

Gotowości do relokacji do lub w okolice Nałęczowa

Bardzo dobrej organizacji pracy i samodzielności

Umiejętności aktywnej współpracy i bardzo dobrej komunikacji

Mile widziana zanjomość metod poszukiwania złóż wody oraz dokumentacji hydrogeologicznej

Oferujemy:

Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

Wsparcie Firmy w rozwoju praktycznych umiejętności w zakresie Hydrogeologii

Szansę na dynamiczny rozwój kariery zawodowej

Atrakcyjny pakiet socjalny

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim i angielskim oraz klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu

rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.