Lider Logistyki Magazynowej, Poland

Dla naszego Klienta z branży produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Lider Logistyki Magazynowej

Miejsce pracy: Rzeszów

Zadania na stanowisku:

• Zarządzanie podległym zespołem pracowników

• Planowanie zasobów magazynowych

• Odpowiedzialność za koszty i parametry operacyjne magazynu

• Realizacja założeń i celów kontraktu z operatorem logistycznym

• Optymalizacja procesów i wskaźników z zakresu logistyki magazynowej

• Nadzór nad prawidłowością przepływów magazynowych i stanu ewidencyjnego zapasów

• Wdrażanie i kontrolowanie standardów logistycznych w obszarze magazynowym

• Współpraca z siecią logistyczną w kraju i za granicą

• Wdrożenie i nadzór nad standardami technicznymi w zakresie opakowań i przechowywania

Wymagania:

• Co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

• Znajomość obszaru logistyki

• Doświadczenie w zarządzaniu zespołem – mile widziane

• Wykształcenie wyższe (preferowane Logistyka, Ekonomia, Zarządzanie)

• Znajomość SAP i modułów SD, MM, WM

• Bardzo dobra znajomości pakietu MS Office

• Wysoka kultura osobista

• Łatwość w komunikacji i nastawienie na współpracę

• Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym

• Umiejętność zarządzania czasem

• Umiejętność ustalania priorytetów, podejmowania decyzji

• Umiejętność rozwiązywania problemów

Firma oferuje:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie

• Premie oraz dodatkowe benefity (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie, pakiet sportowy)

klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do
realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 o ochronie danych
osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 1001, poz.926 z póz. zm.)"

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.