Specjalista ds. Kontaktów z klientem zagranicznym, Poland

Dla naszego Klienta z branży poligrafii, specjalizującego się w produkcji materiałów POS poszukujemy osoby na stanowisko

SPECJALISTY DS. KONTAKTÓW Z KLIENTEM ZAGRANICZNYM
miejsce pracy- Warszawa

Zadania na stanowisku:

  • Kompleksową obsługę klientów niemieckojęzycznych firmy zgodnie z obowiązującymi w firmie procedurami i standardami

  • Tworzenie bazy klientów odpowiadających profilowi działalności firmy

  • Budowanie oraz doskonalenie trwałych relacji handlowych z klientami

  • Pielęgnowanie dobrego wizerunku firmy na rynku

  • Zapewnienie komunikacji językowej, tworzenie tłumaczeń specjalistycznych na potrzeby firmy.

Wymagania:

  • Osoby niemieckojęzycznej - warunek konieczny (praca z klientami zagranicznymi)

  • Umiejętności zrozumienia potrzeb klientów, przygotowania odpowiedniej oferty i

    sfializowania sprzedaży,

  • Komunikatywności, umiejętności pracy w zespole i pod presją czasu

  • Doświadczenie w branży poligraficznej/introligatorskiej

  • Czynnego prawa jazdy kat. B.

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w warszawskim oddziale firmy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Duże możliwości rozwoju zawodowego,

  • Pracę w ugruntowanej firmie, w pozytywnej atmosferze współpracy,

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych m.in. prywatna opieka medyczna