Kierownik produkcji,Poland

Naszym Klientem jest firma z branży opakowań. W zwiazku z rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

Kierownika Produkcji
miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Wymagania

• wykształcenie min. średnie, preferowane techniczne,
• kilkuletnie doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej,
• znajomość języka angielskiego,
• doświadczenie w zarządzaniu pracą podległych pracowników do 200 osób,
• znajomość pakietu MS Office,
• doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne oraz umiejętność nawiązywania relacji i zarządzania podległym zespołem,
• bardzo dobra organizacja pracy i konsekwencja w planowaniu i osiąganiu celów,
• umiejętność utrzymania wysokiej efektywności pracy w stresujących warunkach.

Obowiązki

• zarządzanie procesem produkcyjnym przy zachowaniu zgodności ze specyfikacją produktową, wymaganiami jakościowymi i wewnętrznymi procedurami firmy,
• opracowywanie planów produkcji,
• optymalne planowanie zapotrzebowania na odpowiednie zasoby i siły produkcyjne,
• organizacja pracy i kompleksowe zarządzanie podległym zespołem,
• współpraca z innymi działami firmy w zakresie planowania pracy, przeglądów maszyn oraz zwiększania efektywności procesów,
• udział w planowaniu budżetu produkcyjnego oraz odpowiedzialność za kontrolę kosztów produkcyjnych z koncentracją na realizację założonych celów sprzedażowych,
• inicjowanie działań optymalizacyjnych w podległym obszarze,
• tworzenie raportów, analiz, prognoz dotyczących obszaru planowania produkcji.

Mile widziane

• branża opakowań.

Oferujemy

• stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
• atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności,
• odpowiedzialną pracę, pełną wyzwań zawodowych.

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."